sobota, 26 września 2015

Pelikan Hub Katowice Poland 2015 - super impreza dla pióromaniaków!

25 września 2015 - tego dnia wybrałam się do Katowic do kina Kosmos na Pelikan Hub. Już drugi raz uczestniczyłam w takiej imprezie (pierwszą opisywałam tutaj). Odbyła się w tym samym miejscu, jeśli chodzi o ilość uczestników, było nas zauważalnie więcej. Firma Pelikan przygotowała dla zarejestrowanych pióromaniaków upominki - kubek z logo Pelikana, etui na pióra, katalog z najnowszymi produktami oraz pudełeczko z nabojami Edelstein Amethyst (atrament roku 2015).

Ametyst ametystem, ale mam wrażenie, że spotkanie zdominował kolor pomarańczowy. Przyznam się, że to przeze mnie. Poprosiłam, żeby mi ktoś przyniósł pomarańczowy atrament do testów, albo pióro zatankowane takim, albowiem chciałam sobie podpisać zeszyt. Wiecie, estetka ze mnie, mam czarny notatnik z pomarańczową gumką, zakładką i szlufką na pióro. Chciałam sobie podpisać na pomarańczowo.


 
Zanim się obejrzałam, zaroiło się wokół mnie od pomarańczowych przedmiotów. Atrament, pióra wieczne i inne pisadła, notatniki, notesy, książka w pomarańczowej okładce, pomarańczowa szmatka do okularów, a nawet pomarańczowa czekolada! Obłędnie energetyczny kolor, prawda?

Oprócz zażerania się czekoladą i  picia kawy w pelikanowym kubku mogłam wypróbować mnóstwo atramentów Pelikana i nie tylko, mogłam oglądać, rozmawiać, słuchać i patrzeć na zachwycające pióra. Tutaj jeszcze link do filmu z wydarzenia. :)

 

Dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom za spotkanie! And - dla Ciebie szczególne podziękowania - jesteś świetnym gospodarzem.

Zdjęcia są autorstwa aspi, a filmik kręcił And - forumopiorach.net.

2 komentarze: