poniedziałek, 6 października 2014

"Gdzie się cis nad grobem schyla" Alan Bradley - KONKURS!

Czytelnicy! Wielbiciele Flawii de Luce! Wielbiciele darmowych książek! Miłośnicy książek dobrych, a także koneserzy książek książek znakomitych! Macie oto okazję wygrać egzemplarz piątego tomu z serii "Flawia de Luce".

Co trzeba zrobić? Należy w komentarzu dokończyć zdanie "Flawia to...". Oprócz tego można też polubić fanpage na FB, jakiś dowolny, można też zostawić gdzieś lajka lub też dodać cokolwiek do obserwowanych. ;)

Osoby, które nie mają bloga, zostawiają namiar do siebie! Komentarze można zostawiać do końca niedzieli, 12 października. Po tym terminie wybiorę zwycięzcę.

Sponsorem nagrody jest Wydawnictwo Vesper.  :)

A tu linki do opinii o poprzednich częściach cyklu: pierwsza, druga, trzecia i czwarta.

9 komentarzy:

 1. Muszę się pochwalić! Posiadam pierwszą część tej powieści z autografem autora! Spotkałam go na targach książki w Krakowie. Niezwykłe spotkanie. ;D Zgłosiłabym się do konkursu, ale już posiadam tą książkę i dam szansę innym.
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Flawia to dziewczę, które swoją znajomością trucizn przyprawiłoby kardynała Richelieu o grymas twarzy :P
  PS. Przecież wiesz, że i tak kupię, więc uznajmy, że startuję poza konkursem :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Flawia to inteligentne niepełnoletnie dziewczę, ciekawe świata i łakome wrażeń. To detektyw idealny - wszędobylski, sarkastyczny i odważny.

  OdpowiedzUsuń
 4. Flawia to wszędobylska panna, której nie sposób powstrzymać od zdobywania wiedzy. Tej dozwolonej i tej zakazanej. Koszmar nauczyciela, bo wie więcej od niego. Dajcie mi ją do mojej grupy!!!

  Chętnie przygarnę, ale jak się nie uda to i tak wiadomo, że któraś z nas nabędzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Flawia to dziewucha lekko przemądrzała, diabelnie inteligentna i spostrzegawcza, nieco niepokojąca swoją fascynacją trupami. Do tego, można powiedzieć o niej wiele, ale nie to, że jest mdła. Albo się ją kocha, albo odkłada na półkę. Należę do pierwszej grupy i chętnie ją utulę ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Flawia to....
  Jednak nie biorę udziału, napisałbym jakiś banał, więc szkoda twojego czasu ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 8. Flawia to genialne imię dla wścibskiej i ambitnej osóbki :P
  mazur.laura@gmail.com

  OdpowiedzUsuń