wtorek, 24 stycznia 2012

Złota Zakładka, Milczące słowa


Dotarła do mnie wczoraj wygrana książka Jagody Wochlik "Milczące słowa", jeśli jeszcze ktoś chciałby zapoznać się z tą pozycją, to jest konkurs, gdzie jest ona do wygrania. Oto link ze szczegółami - KLIK. Wygląda na trudny, ale i tak zapraszam :)
Wrażeniami z książki podzielę się oczywiście, niech no tylko przeczytam.

No i rusza druga edycja Złotej Zakładki - pozwolę sobie skopiować informację ze strony Agi:
Moi drodzy, po chwili odpoczynku ruszamy z dyskusją na temat drugiej edycji Złotej Zakładki. Pewnie macie w pamięci lub zanotowane na kartce to, czym chcieliście się podzielić a propos pierwszej edycji, wnioski, propozycje modyfikacji i ulepszeń etc. Zapraszam Was więc na forum, gdzie wszyscy mogą dyskutować przy zachowaniu oczywiście zasad kultury osobistej i netykiety :)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych blogerów, każdy może brać udział! Liczymy na aktywną postawę i chęć uczestnictwa. W końcu to wola większości ma stanowić o kształcie tej nagrody, więc do roboty! Najlepiej merytorycznie i konkretnie :)

Prosimy Was jednocześnie o pomoc w rozpowszechnieniu informacji o tej dyskusji i dalszym promowaniu akcji. Czy moglibyście wrzucić notki na Waszych blogach? Z góry dziękujemy! A dyskutujemy tutaj.


2 komentarze:

  1. Napisałam PW na BNetce. Nie potrafię znaleźć Twojego maila (o wstydzie!)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hehe, bo jest rzeczywiście na samym, samiutkim dole, pod moim zdjęciem :)

    OdpowiedzUsuń