poniedziałek, 1 czerwca 2015

[Impreza] Zapraszam na wymianę książkową do Dąbrowy Górniczej! W sobotę!


Zasady wymiany poniżej:

Regulamin wymiany:
1) Wymianę książkową organizują Śląscy Blogerzy Książkowi we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Dąbrowie Górniczej w dniu 06.06.2015 r. (sobota)
2) Organizatorzy akcji w żaden sposób nie zarabiają na tej akcji oraz nie czerpią z niej żadnych innych profitów.
3) "Ile przynosisz tyle wynosisz" to główna zasada akcji.
4) Książki wymieniamy w dwóch kategoriach (ze względu na datę wydania książki): I kategoria to roczniki 2000 – 2007, II kategoria to roczniki 2008 do 2015.
5) Wymieniamy tylko beletrystykę dla dorosłych oraz dla młodzieży. Nie przyjmujemy książek dla dzieci, podręczników, poradników, komiksów itp. Przyniesione książki powinny być w dobrym stanie.
6) Wymiana odbywa się "z ręki do ręki" - jeśli zainteresuje nas dana pozycja na stoliku z danej kategorii to wymieniamy ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania).
7) Wraz z oddaniem książek na wymianę uczestnik traci do nich prawo i nie może domagać się ich zwrotu.
8) Wszystkie inne wątpliwości rozwieją blogerzy dyżurujący na stoisku.A jeśli ktoś przyjdzie na tę wymianę i będzie dzierżył pod pachą smakowitą książkę i będzie widział, że ja na tę książkę łypię pożądliwym okiem, to niech mnie z całej siły rypnie w łeb, mówiąc "mało ci jeszcze, jak setka albo i więcej leży na półkach nieczytana?!!"
No. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz