piątek, 3 sierpnia 2012

Ktoś się wybiera na Targi Książki Historycznej w Krakowie we wrześniu?


Napisała do mnie pani komisarz tych targów z prośbą o zamieszczenie informacji o nich na blogu. Z początku zamierzałam to zignorować (proszę o wybaczenie, ale szczera jestem), po czym przypomniałam sobie sytuację, gdy jedna z blogerek opisywała swój pobyt na Targach Komiksu (Julko, dobrze pamiętam?), a w komentarzach odezwały się głosy żalu, że nie było wystarczającego nagłośnienia tej imprezy i niektórym przeszła ona koło nosa. Toteż odgrzebałam maila i pozwolę sobie skopiować, co w nim stało, a nuż widelec komuś się przyda.

"Targi Książki Historycznej odbędą się w Krakowie w dniach 13-15 września 2012 r. Pomysł zorganizowania Targów Książki Historycznej pojawił się jako uzupełnienie II Kongresu Zagranicznych Badaczy Dziejów Polski, organizowanego przez Oddział Krakowski Polskiego Towarzystwa Historycznego. Kongres jest okazją do przeprowadzenia szeregu debat i dyskusji oraz wymiany doświadczeń badaczy z różnych krajów, Targi zaś są niewątpliwie dodatkowym elementem służącym popularyzacji czytelnictwa książek historycznych.


Serdecznie zachęcam do dodania profilu Targów Książki Historycznej na facebooku (http://www.facebook.com/targi.ksiazki.historycznej) do grona ulubionych.
Więcej informacji o wystawcach, programie Targów, nowościach wydawniczych, które prezentowane będą podczas Targów znajdzie Pani na stronie www.historia.targi.krakow.pl.

Jesteśmy organizatorem Targów Książki w Krakowie, w tym roku odbędzie się już 16. edycja Targów."

Jeśli ktoś się tam wybierze, niech zda relację, koniecznie! I pozdrawiam panią Paulinę Pietrzykowską-Rak :)

5 komentarzy:

 1. Szczerze? Ja odpisałam, że dziękuję. Nie jestem słupem ogłoszeniowym. Prowadzę bloga, że się tak wyrażę, pro publico bono, a wszędzie płaci się za zamieszczanie takich reklam. Nie jestem chamska i nie chcę bóg-wie-czego.
  No, co innego, gdyby to były targi książki filozoficznej, hi hi:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybym nie czytała Cherezińskiej, hehe... Ale czytałam. A to książki historyczne.

   Usuń
 2. Dobrze, że piszesz, bo to sprawy okołoksiążkowe. Ja planuję udział w listopadowych. Ba, nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja myślę, ze takimi informacjami warto się dzielić, szczególnie wśród moli książkowych... Tym bardziej, że wstęp na targi bezpłatny.
  Każa okazja do zdobycia książek w dobrych cenach lub książek trudno dostępnych lub choćby poooglądania całej masy ksiązek jest dobra:-)))).

  OdpowiedzUsuń