piątek, 21 czerwca 2013

Co słychać u Marianki?

Marianka pozdrawia wszystkich czytelników bloga. :)

Dzielnie nosi cewkę na głowie, choć muszę przyznać, że w te upały pod cewką jest mokro. Procesor przypinamy jej do ubranka, bo na uchu nosić nie chce i ściąga (pewnie jej za ciężko). Na szczęście w firmie Med-El udało się wymienić bezpłatnie zestaw FM na zestaw dziecięcy, tyle, że musieliśmy trochę poczekać na kolor beżowy, bo akurat zabrakło. Ale jak już doszedł, uznaliśmy, że świetnie się w przypadku małej sprawdza.

Dwa dni temu pojechaliśmy do Kajetan na kolejne ustawienie procesora. Wizyta krótka i pozytywna - implant działa, nerw słuchowy odpowiada, wszystko w normie, procesor ustawiamy oczko wyżej, zmiana programu ma następować co miesiąc. Udało nam się też dostać w miarę szybko do poradni genetycznej, przeprowadzono z nami wywiad, zlecono pobranie krwi - wyniki będę za kilka miesięcy.

Jak usłyszałam o pobieraniu krwi, cała ścierpłam wewnętrznie, po przebojach w pobieraniu krwi na urazówce w Piekarach czy wkłuwaniu wenflonu w Kajetanach mam uraz. I tu muszę pozdrowić pielęgniarkę, która pobierała krew Mariance. Anioł, nie kobieta! Wkłuła się tak delikatnie, że nadmuchany balon by sobie dał wkłuć igłę i by nie pękł.

Następna wizyta w lipcu, tym razem w Poradni Rehabilitacji.
Krzyś uwielbia Mariankę (no, z wyjątkiem sytuacji, kiedy dochodzi do przepychanek) i coraz bardziej czuje się Starszym Bratem, a Marianka uwielbia Krzysia i we wszystkim go naśladuje. Proszę, oto fotka z bratem, zgodnie jedzą śniadanko.


19 komentarzy:

 1. Pozdrawiam Robaczki i buziaki dla Marianki:) Trzymajcie się:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie słodziaki!! Dzielna Marianka :-))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że napisałaś o Mariance :-) Byłam straszne ciekawa, jak się miewa. Na a Krzyś to już Starszy Brat na całego! Pozdrowienia!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Całuski dla Dzieciaczków, dla Marianki nawet podwójne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech się zdrowo chowają, oboje! Buziaki i uściski dla maluchów:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Uściskaj maluchy młodsze i starsze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. I wzajemnie - wszyscy czytelnicy bloga pozdrawiają Mariankę:) A ja najbardziej, i braciszka też, żeby cień zazdrości nie zagościł. Cudne dzieci i wiele szczęścia dla Was:)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczne masz dzieci:) Musisz być bardzo dumną mamą. Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Buziaki dla Krzysia i Marianki. Dzielna dziewuszka :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Miło czytać dobre wieści. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudowna para z nich! Dużo zdrówka dla dzielnej Marianki!

  OdpowiedzUsuń
 12. Pielęgniarkę anioła chętnie bym przygarnęła! Ja trafiłam dzisiaj raczej na diaboła i przez najbliższe upalne dni będę obnosić wielkiego siniola w okolicach żylnych:(
  Pozdrowienia dla Marianki, dzielnego Starszego Brata i jeszcze dzielniejszych Rodziców!:))

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo się cieszę z dobrych wieści.
  Życzę dużo zdrowia i śmiechu :)
  Olimpia

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękujemy za pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale ta Marianka duża! Jak to jest, że cudze dzieci zawsze tak szybko rosną? ;) Pozdrowienia dla Dużego Brata i Małej Siostrzyczki :)

  OdpowiedzUsuń
 16. nowych wieści nam trzeba!!!!!!

  OdpowiedzUsuń