wtorek, 27 stycznia 2015

W Walentynki - zakochaj się w czytaniu!

I przyjdź (przyjedź) na wymianę książkową do Zabrza, do Galerii na ulicy Wolności. Przynieś ze sobą książkę, która zalega ci na półce i wymień ją na inną.

Zapraszam na wymianę! Organizatorem jest grupa Śląskich Blogerów Książkowych oraz księgarnia "Victoria" Zabrze.Będę tam! Od samego rana, nie wiem, czy do trzynastej, czy krócej, ale że przy okazji szykuje się nieoficjalne spotkanie grupy, więc pewnie trochę posiedzę. Będą dodatkowe atrakcje! Na przykład stoisko z biżuterią książkową Biały Mak. I niespodzianki, których na razie nie mogę zdradzić, ale jeśli będziecie zaglądać na nasz fanpage, z pewnością ich nie przegapicie.

Regulamin wymiany:
1) Wymianę książkową organizują Śląscy blogerzy książkowi we współpracy z Księgarnią „Victoria” w Zabrzu w dniu 14.02.2015 r.
2) Organizatorzy akcji w żaden sposób nie zarabiają na tej akcji oraz nie czerpią z niej żadnych innych profitów.
3) "Ile przynosisz tyle wynosisz" to główna zasada akcji.
4) Książki wymieniamy w dwóch kategoriach (ze względu na datę wydania książki): I kategoria to roczniki 2000 – 2007, II kategoria to roczniki 2008 do 2015.
5) Wymieniamy tylko beletrystykę dla dorosłych (ewentualnie dla starszej młodzieży). Nie przyjmujemy książek dla dzieci, podręczników, poradników, komiksów itp. Przyniesione książki powinny być w dobrym stanie.
6) Wymiana odbywa się "z ręki do ręki" - jeśli zainteresuje nas dana pozycja na stoliku z danej kategorii to wymieniamy ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania).
7) Wraz z oddaniem książek na wymianę uczestnik traci do nich prawo i nie może domagać się ich zwrotu.
8) Wszystkie inne wątpliwości rozwieją blogerzy dyżurujący na stoisku.

2 komentarze:

 1. Ja też będę i raczej też od rana, póki dziecko w przedszkolu ;)
  Zatem do zobaczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to sobota, w soboty też odprowadzasz do przedszkola?
   Będzie mi miło Cię zobaczyć :)

   Usuń