środa, 2 października 2019

[Konkurs] Konkursik z okazji! Książka i notes do wygrania!


Drodzy! Okazja to była taka, że w wakacje zaobserwowałam, iż pyknęło mi sześć setek obserwatorów na stronie Dowolnik na FB i z radości, że czytacie, zerkacie, czasem klikacie, obiecałam konkurs.

Teraz jest nawet jeszcze więcej tych obserwujacych, super! Konkurs tym bardziej się należy.Na konkurs przeznaczyłam następujący pakiet:

1. "Wojna światów" H.G. Wells, Wydawnictwo Vesper - klasyczna powieść science-fiction
2.  Notes Robert Frederick Ltd w linie, z dopasowanym kolorystycznie ołówkiem


Pakiet jest całością, kwiaty obecne na zdjęciu nie wchodzą w skład pakietu ;)


Co trzeba zrobić, by zawalczyć o pakiet?  Odpowiedzieć na pytanie:

Co sprawia, że klikacie "obserwuj" lub "lubię to" na fanpage'u  bloga książkowego?

Piszcie w komentarzu, chętnie się dowiem!

Konkurs trwa do  końca (23:59)  niedzieli 6 października, po tym terminie wybiorę jedną z odpowiedzi i poinformuję, kto zwyciężył. Wysyłka na terenie Polski.
Odpowiedzi można udzielić tu lub na FB.

Powodzenia!11 komentarzy:

 1. Mogłabym powiedzieć BO TAK!, ale prawda jest taka, że na rynku mamy bardzo dużo pozycji książkowych, często ciężko natrafić na tę właściwą i wtedy szukam podpowiedzi na blogach książkowych. Poza tym, przebywanie (również wirtualnie) wśród osób czytających zawsze poprawia mi humor, a jak wiadomo, jest to podstawą do długiego życia wśród książek.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Przede wszystkim ciekawa zawartość - jak u Ciebie :) Rzetelnie, interesująco i w eleganckim stylu opisujesz czytane książki, a to się dla mnie liczy. Klikając lubię to zachęcam Cię (a przynajmniej mam taką nadzieję) do pisania więcej wartościowych recenzji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zespół cieśni nadgarstka? :P No dobra, wiem że na buniu liczą się lajki, srajki i zasięgi, więc klikam, bo a nuż się komuś przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z ciekawości - jak ktoś pisze, bo znalazłam u niego książkę, która mnie zainteresowała lub ma fascynujący pomysł na jakiś cykl i chce sprawdzić jak wyjdzie realizacja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio jest to uwarunkowane typem literatury, o którym jest mowa na danym blogu. Szukam ludzi, którzy lubią czytać książki niszowe, niereklamowane, trudno dostępne w księgarniach (bo mają mały nakład) - czyli lajkuję miejsca, gdzie mowa o "dziwnej" literaturze. No i oczywiście potrafią o niej ciekawie opowiedzieć, odważnie interpretować itp.
  Choć ostatnio częściej "odlajkowuję".

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawsze, gdy klikam „lubię to” bądź „obserwuj” kieruje mną coś dobrego, jakaś pozytywna emocja. Czasem jest to ciekawość tego co będzie opublikowane w przyszłości, innym razem wyraz tego, że doceniam dotychczasowe wysiłki i starania. Bywa też, że czytam recenzję książki, którą już przeczytałam i jest ona tak zgodna z tym co sama myślę o książce, że mam ochotę krzyknąć: „Eureka!”. To wielka radość poznać w wirtualnym świecie kogoś kto myśli i czuje podobnie, ma taką samą „książkową” wrażliwość. Wtedy tę swoją radość potwierdzam klikając „obserwuj”, bo nie chcę stracić z oczu tej osoby. Pragnę czytać kolejne jej opinie o książkach, by przekonać się czy jesteśmy książkowymi bliźniakami.
  Bywa też, że klikam, po prostu, z dobroci. Czasem trafiam w miejsce gdzie widać, że są to dopiero początki albo autor jest osobą bardzo, bardzo młodą. Doceniam te starania, chcę dodać takiej osobie wiatru w żagle, aby rozwinęła skrzydła i żeby mimo niewielkiego ruchu na stronie i dobijających statystyk, nie porzucała swej pasji jaką są książki i pisanie o nich.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdzie kupiłaś taki notatnik? Bo chciałabym kupić sobie taki sam :)

  OdpowiedzUsuń