niedziela, 2 lutego 2014

ŚBK - Wymiana książkowa okazała się akcją trafioną

Przed całą imprezą zdania wśród członków grupy były podzielone - a to obawiano się, że nikt nie przyjdzie, to znów, że będą tłumy i nie ogarniemy organizacyjnie. Rzeczywistość bardzo zgrabnie wypośrodkowała oczekiwania, tłumów nie było, ale herbaciarnia pustkami nie świeciła, ludzie przychodzili, wyciągali książki z plecaków i toreb, po czym w skupieniu przeglądali stoły w poszukiwaniu czegoś dla siebie.

Kierownictwo księgarni "Victoria" przygotowało stos kuponów rabatowych, właściciel herbaciarni "Czajnik"  w Zabrzu poczęstował nas bardzo smaczną, karmelową herbatą, my wesoło gawędziliśmy, obserwując otoczenie i napominając się wzajemnie "nie zaglądaj panu w stosik!" (cóż  poradzić, to było silniejsze, podejrzeć, co też ciekawego dla siebie upolował).

Podsumowań i statystyk można będzie spodziewać się na dniach na facebooku, tak samo jak zdjęć, być może ukaże się też jakaś relacja prasowa bądź telewizyjna (pojawili się przedstawiciele mediów, co nas bardzo ucieszyło), notki na blogach grupowych też zapewne się ukażą.

Jak widać na zdjęciach, było z czego wybierać.
Sama wyszłam z wymiany z pięcioma książkami, a jakimi? To już może następnym razem.

P.S. Akcję z pewnością powtórzymy.

9 komentarzy:

 1. Ja jednak nie dotarłam, ale nie wątpię, ze było super.
  Świetna akcja. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli uda Ci się następnym razem, to zapraszam :)

   Usuń
  2. Jak tylko będę mogła, to wpadnę. ;)

   Usuń
 2. Cieszę się ogromnie z powodzenia akcji! Kibicowałam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na listę zdobycznych tytułów... :)

  OdpowiedzUsuń