piątek, 13 listopada 2015

Trzynastkowy konkurs! Wygraj "Zasługę nocy"!

Dziś piątek trzynastego, a ja właśnie wczoraj opublikowałam  post o numerze 1300 (nie liczyłam, gdzieżby, bloger podpowiada takie rzeczy). Uważam, że to znakomita okazja, żeby urządzić mały konkurs. Do wygrania:

 "Zasługa nocy" Mateusza M. Lemberga 


Witczak, komisarz stołecznej policji: detektyw, jazzman i samotnik w trudnej relacji z kobietą o mrocznej przeszłości. Tymański, policjant, wdowiec, nieustannie godzący skomplikowane życie rodzinne z zawodowym awansem. Cynowska, dziewczyna, która do policji przyszła z fundacji Itaka, gdzie po traumatycznych doświadczeniach poprzysięgła ścigać przestępców do upadłego. Prokurator Malicka, ambitna profesjonalistka, pełna ciepła mimo nieudanego związku z oficerem służb wewnętrznych.Policjanci, ale też zwykli ludzie z problemami, muszą zmierzyć się z tajemniczą serią zbrodni. Próbują wyjaśnić sprawę znalezionych zwłok trzech mężczyzn, którzy giną w zadziwiających okolicznościach. Wikłają się przy tym w szereg niebezpiecznych wydarzeń, które kładą się cieniem również na ich prywatność.

Co trzeba zrobić, by wygrać? Napisać mi w komentarzu, czy piątek trzynastego jest pechowy, czy wręcz przeciwnie, szczęśliwy, a może ta data nie ma żadnego znaczenia? Czas: do 18 listopada, środa, godzina: 23:59.
Następnie poproszę mojego męża, ażeby wybrał odpowiedź, która będzie najbardziej. :)

Wysyłka na terenie Polski. Powodzenia!

P.S. Można też polubić stronę bloga na FB, o tutaj: Dowolnik. Można, nie jest to żaden warunek udziału w konkursie. :)

6 komentarzy:

 1. Zawsze lubilam trzynastego w pt, czarne koty i kominiarzy.
  Dzisiaj piątek trzynastego,
  Więc nie marudz mój kolego.
  Bo trzynasty w piatek
  To dobry początek.
  Czarny kont i kominiarz
  Nie sa straszni
  Gdy tylko ksiazke w ręku trzymasz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zawsze lubilam trzynastego w pt, czarne koty i kominiarzy.
  Dzisiaj piątek trzynastego,
  Więc nie marudz mój kolego.
  Bo trzynasty w piatek
  To dobry początek.
  Czarny kont i kominiarz
  Nie sa straszni
  Gdy tylko ksiazke w ręku trzymasz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piątek 13-go? To pestka w porównaniu z czwartkiem 12-go!
  Wczoraj klient zawalił sprawę i cała moja wolno-niepodległościowa praca poszła na marne, a ja musiałam zaczynać wszystko od nowa. I kończyć do 19:30, bo deadline to rzecz święta. Jak już skończyłam i miałam drukować, to zepsuły się dwie drukarki, a trzecia postanowiła się aktualizować... Z poczty zadowolona, ale i nieziemsko zmęczona, wyszłam od 20:30, a po godzinie byłam już pod domem. Tylko po to, żeby wpaść na mojego byłego z aktualną zdobyczą... A kiedy byłam już pewna, że gorzej być nie może, Facebook postanowił dobitnie udowodnić mi, że nie mam racji i wyświetlił mi zdjęcia ślubne z sesji innego byłego...

  Także, jakby nie było, dzisiaj gorzej być już nie może. A kryminał przyda się bardzo, bo jak o mordowaniu nie poczytam, to jeszcze wpadnę na głupi pomysł wcielenia w życie swoich fantazji i sama będę biegać po Katowicach z niebezpiecznym narzędziem:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedyś data ta nie miała dla mnie absolutnie żadnego znaczenia magicznego.
  Aż do 13 marca (piątek) Anno Domini 2009, kiedy to na świecie pojawił się Jego Wysokość, mój jedyny Dziedzic - Kuba. Życie stanęło na głowie i całkowicie przewartościował się mój system wartości. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziwnym trafem od kilku lat zauważam, że 13 w piątek dzieją się rzeczy dziwne, bywa śmieszno i straszno, szczególnie w pracy. Cóż mi pozostaje - pozostaje mi się tylko śmiać bo szkoda się denerwować.

  OdpowiedzUsuń
 6. 13 to mój dzień:)
  Urodziłam się 13 grudnia w piątek, miałam 13 numer w dzienniku w szkole, w tej chwili mam 13 numer mieszkania:)
  Patrząc na moją rodzinę, dzieci, uważam, że trzynastka to moja szczęśliwa liczba:)

  Katarzyna

  OdpowiedzUsuń