niedziela, 24 września 2017

[Konkurs] Wygraj notes Qbook! - wyniki!

Kilka dni temu ogłosiłam konkurs, w którym można było wygrać kilka bardzo kolorowych notesów Qbook.

Kochani  - bardzo Wam wszystkim dziękuję za udział i odpowiedzi. Piękne, czasem zabawne, czasem wzruszające. Miałam problem z wyborem, wiecie? Dlatego też całą robotę zwaliłam na męża, wydrukowałam wszystkie komentarze (usuwając podpisy) i poprosiłam, by wybrał cztery, jego zdaniem te "naj".

I wybrał!Miejsce pierwsze - za komentarz "Kochana, nawet nie zauważę jak kometa w nas rypnie, bo u mnie pewnie coś z płyty będzie leciało, a na kolanach koc, kot i książka ;) Tak więc nic nie napiszę dla potomności, a obawiam się, że będę potem bardzo złym duchem - złym, bo nie dokończyłam książki!" zdobywa Agata Adelajda!

Miejsce drugie - za komentarz "Jeśli to czytasz, to znaczy że przeżyłeś rąbnięcie komety. Powyższe nie upoważnia Cię jednak byś gmerał w moim sejfie i czytał mój notatnik bucu!" zajmuje Martin Patela!

Trzecie miejsce - za wypowiedź "Koniec i bomba, a kto czytał ten trąba! Kto czytał, ten przeżył - lepsza żywa trąba od martwego głąba, co nie dotarł do schronu i zamienił się w kupkę atomów." jest dla Anonima, którego adres mailowy to republika.babska@gmail.com.

Ostatnie, czwarte miejsce - za komentarz
"Ziemia, dn. uderzenia komety
Drodzy kosmici!
Przypadkiem nie wpadnijcie na pomysł odtwarzania rasy ludzkiej - to pułapka. Zostawcie tę planetę przyrodzie i zwierzętom. Niech stanie się Waszym ogrodem, sadem i wytchnieniem.
Anonimowa Ziemianka"
zajmuje Kornwalia.


Gratuluję Wam wszystkim! 

Skontaktuję się ze zwycięzcami celem ustalenia, jaki notatnik do kogo pójdzie, po czym porozsyłam nagrody. Przypominam, że do wygrania były notesy: czerwony, limonkowy, czarny i szary.


Pozdrawiam serdecznie i do kolejnego konkursu!

8 komentarzy:

 1. Ale super!!! Dziękuję :)
  Osobiście też stawiałam na wygraną Martina Pateli, bo rozbawił mnie okrutnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hehe. A mogę mieć prośbę? Napisz do mnie na maila z adresem (na dole po prawej jest kontakt).

   Usuń
 2. Ależ się cieszę :) Mam ochotę wszystkich wyściskać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O, dziękuję. No to mnie jury zaskoczyło.
  P.S.
  Zastanawiałem się, jak ten ktoś otworzy sejf, nie zna szyfru, nie ma klucza ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękowałam mailowo, dziękuję i tutaj :)

  Republika babska

  OdpowiedzUsuń