sobota, 2 czerwca 2018

[Wyniki!] Ranking BONK! (Blogerzy Odpowiadający Na Komentarze)Przez ostatnie dni podawaliście w komentarzach do tego posta  adresy blogów, których właściciele zasługują na tytuł BONK-a. Hoho, wiecie, że adresów uzbierało się ponad sześćdziesiąt?

Oczywiście, że podam je wszystkie, byście mogli sami sprawdzić, jak to tam z tymi komentarzami jest.  Najpierw jednak ogłoszę, kto stoi na podium!

I MIEJSCE
Pierwsze miejsce chyba nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Zacofany w lekturze! Niestrudzony, szybszy niż wiatr, ze swobodą i wdziękiem komentuje, zbacza z tematu, pisze banialuki i rzeczy bardzo mądre, czasem zwyczajne sympatyczne, zawsze przemyślane (bądź sprawiające takie wrażenie). Gratulacje!
Punktów: 8.


II MIEJSCE
Na podium muszą się tu zmieścić dwie osoby, zdobyły bowiem jednakową (5) ilość punktów. Oto Pyza z Pierogów Pruskich oraz Qbuś z bloga Qbuś pożera książki. Moje gratulacje! Trzymajcie tak dalej!III MIEJSCE
Tu także mamy dwóch zwycięzców! Oto Czytanki Anki oraz Książki Sardegny! Brawo Wy! Zdobyłyście po cztery punkty.
Dalsze podawanie wyników będzie już bez obrazków, bo za dużo by ich tu było. Same lineczki.

Po trzy punkty zdobyli (chciałam posegregować alfabetycznie, ale sama nie wiem, według nazwy,  czy adresu bloga, będzie więc według kolejności pojawiania się):
Dwa punkty mają następujące osoby:
Teraz lista tych, którzy zdobyli po jednym punkcie:

Jak widać, chyba nie jest tak źle z tym komentowaniem, skoro mamy tylu wymienionych. Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy podawali mi swoje typy. Gratuluję wszystkim blogerom wymienionym w poście, piszcie, komentujcie, odpowiadajcie na komentarze  :)

15 komentarzy:

 1. Zdecydowanie piszę rzeczy sprawiające takie wrażenie :D Gratulacje dla wszystkich i może Bazyl poczuje, że jest zapotrzebowanie na reaktywację :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aha, i rozkoszne logo. A tak poza tym, to ja rozumiem skromność, ale o ile dobrze liczę, to Koleżanka Organizatorka zdobyła 6 głosów. Chociaż w jakimś postscriptum było się umieścić.

   Usuń
  2. Well, otóż przyznam się, że ciachnęłam siebie z powodu tego, że możliwym jest wymienianie mnie przez kurtuazję. No jakoś tak. Głupio mi było się wymieniać.
   Poza tym, jak zauważyłam, można mieć bloga zawieszonego, a i tak być w rankingu. Świadczy to o niesłabnącej sympatii czytelników. Jak sobie zadzierzgniesz więzi w necie, to one tak szybko nie słabną. Tak, Bazylu, to do ciebie.

   Usuń
  3. Ale jaką kurtuazję, uczciwie odpracowujesz komentarze i wszystkie głosy były rzetelnym wyrazem uznania :)
   Napiszmy parę razy: Bazyl, Bazyl, Bazyl, może go uszy zaczną piec :)

   Usuń
  4. Pójdzie człowiek w inne rejony życia, a tu jak go nagle uszy nie zapieką :P Dziękuję za pamięć i za Wasze komentarze, bo tylko dzięki nim trafiłem do rankingu :D

   Usuń
 2. Bazyl! Zdecydowanie��

  Dziękuję za pomysł na ranking i pracę przy nim. Oraz, rzecz jasna, za pamięć - tym, ktorzy mnie wskazali.

  Dobrego dnia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bazyl się łamie, powoli, powoli się złamie :)

   Usuń
  2. Bazyl ogólnie jest ostatnio połamany, ale jak raz nie od blogowania :) Zobaczymy jak pożyjemy :P

   Usuń
 3. A gdzie blog Archiwum Mery Orzeszko??? Ta blogerka zawsze odpowiada na komentarze i akurat wydała pierwszą swoją książkę. Czytałam ją, łoł jaka ciekawa, napisana z pasją. Ten wasz ranking gówno wart bo składa się z krewnych i znajomych królika, są tu blogi gówno warte. Ale autorzy są znajomymi Piotra. Który zapomniał o Taterze, jeszcze Tatery waszej znajomej tu zabrakło.
  A zatem!
  Nieco uczciwości nie zaszkodzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie widzę go komentarzach do posta szukającego blogerów do rankingu, toteż nie został zamieszczony. Zamieszczone są blogi zgłoszone przez czytelników.

   Usuń
 4. Sporo tych BONK-ów. ;)
  Gratulacje dla wszystkich! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dla Zacofanego i wszystkich innych!

  OdpowiedzUsuń
 6. O, ile blogów. ;)
  Gratulacje dla wszystkich. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Och, całe trzy głosy <3. I to dla bloga śmieciowego, sierotkę wśród tylu Książkowych Znakomitości!

  Dziękuję :).

  OdpowiedzUsuń
 8. Będę trzymał! Może nawet się poprawię, o! Tylko ostatnio komentarzy coś mało... Chlip, chlip. Muszę pomarudzić na blogosferę, to zawsze działa :P

  OdpowiedzUsuń